EPCOS B32652A2102J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per EPCOS B32652A2102J.
IHS
Datasheet39 pagine13 anni fa
element14 APAC
element14
Farnell
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-49.92%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Cap Film 0.001uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECW-HA3C102JB
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73TI1100SE00J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, -250ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount, 7122
Yageo GroupR75UI11004040J
Descrizioni
Descrizioni di EPCOS B32652A2102J fornite dai suoi distributori.
Cap Film 0.001uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Chassis Mount
B32652 Series 2 kV 1 nF ±5 % LS=15 mm Wound Metallized PP Film Capacitor
B32652 FILM CAPACITOR Radial film capacitor 5% 1nF 700V
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 1000PF,; CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 1000PF, 2000V, 5%, RADIAL; Product Range:B32652 Series; Capacitance:1000pF; Capacitance Tolerance: 5%; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropyle
CAPACITOR PP FILM 1000PF, 2KV, ± 5%, RAD; CAPACITOR PP FILM 1000PF, 2KV, ± 5%, RADIAL; Capacitance:0.001µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene; Voltage Rating:2000V; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C
Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:1000Pf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):700V; Voltage(Dc):2Kv; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |Epcos B32652A2102J.