ECS International ECS-73-20-4DN
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 7.3728MHz Nom
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ECS International ECS-73-20-4DN.
IHS
Datasheet3 pagine23 anni fa
Electro Sonic
Mouser
Supply Chain
Introduction Date2010-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
ECS InternationalECS-080-20-4X-DU
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-80-18-4XDN
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-80-18-4DN
+/-100ppm,+/-30ppm,18pF,80 Ohms,Fundamental,-40 C 85 C,Through Hole Crystal
Crystal 7.3728MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di ECS International ECS-73-20-4DN fornite dai suoi distributori.
HC-49/U-S Microprocessor Crystals 7.3728MHz 20pF EX/TEMP HC-49US
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF TH