Diodes Inc. ZXT13N15DE6TA
ZXT Series 15V 5 A NPN Silicon Low Saturation Switching Transistor -SOT-23-6
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Diodes Inc. ZXT13N15DE6TA.
IHS
Datasheet7 pagine10 anni fa
Datasheet6 pagine19 anni fa
Diodes Inc SCT
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.08%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Diodes Inc.ZXT10N15DE6TA
Power Bipolar Transistor, 4A I(C), 15V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 6 Pin
Diodes Inc.ZXT13N50DE6TA
ZXT13N50DE6 Series NPN 4 A 50 V SMT Silicon Low Saturation Transistor - SOT-23-6
Diodes Inc.ZXT10N20DE6TA
ZXT10N20DE6 Series NPN 20 V 3.5 A 1.1 W Silicon Switching Tansistor - SOT-23-6
ROHMQSX1TR
Small Signal Bipolar Transistor, 6A I(C), 12V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon
onsemiFMB5551
Bipolar Transistors - BJT NPN Transistor General Purpose
PanasonicDMG204B10R
SC,COMPOSITE TRANSISTOR / PNP + NPN DUAL, LOW VCE(SAT), VCEO:-50V/20V, IC:-100/500MA
Descrizioni
Descrizioni di Diodes Inc. ZXT13N15DE6TA fornite dai suoi distributori.
Small Signal Bipolar Transistor, 5A I(C), 15V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon
Trans GP BJT NPN 15V 5A 1700mW 6-Pin SOT-23 T/R
Bipolar Transistors - BJT 15V NPN SuperSOT4
200mV@ 100mA,5A NPN 1.7W 7.5V 100nA 40V 15V 5A SOT-23-6 1.45mm