CUI Inc PDM1-S12-S15-S
PDM1-S Series 1 W 12 Vin 15 Vout Isolated DC/DC Converter
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-PDM1-S12-S15-SContatto
7d
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per CUI Inc PDM1-S12-S15-S.
IHS
Datasheet7 pagine2 anni fa
Future Electronics
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-10-11
LTD Date2024-04-11
Parti correlate
PEM1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PCN1-S Series 1 W 12 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP
PCSA1-S Series 1 W 12 V Input 12 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Traco PowerTMA 1212S
1 WATT DC/DC CONVERTERS DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTME 1215S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Traco PowerTME 1212S
Descrizioni
Descrizioni di CUI Inc PDM1-S12-S15-S fornite dai suoi distributori.
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP Module
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 10.8~13.2 Vdc Input Range
Dc-Isolated 1W 10.8 13.2Vinput 15V67Ma Single Unr |Cui PDM1-S12-S15-S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 10.8-13.2 Vdc input, 15 Vdc, 67 mA, single unregulated output, SIP