Coilcraft 0603CT-10NXGLW
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0603CT-10NXGLW01Tape & Reel (7 in.)
18h
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0603CT-10NXGLW.
IHS
Datasheet2 pagine5 anni fa
Coilcraft Direct
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 2% 100MHz 38Q-Factor 800mA 58mOhm DCR 0603 Paper T/R
Wirewound Inductor, 10 nH, 0.081 ohm, 6 GHz, 1.4 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
General Purpose Inductor, 0.009uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0603CT-10NXGLW fornite dai suoi distributori.
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS