Coilcraft 0402HP-11NXGLW
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0402HP-11NXGLW.
IHS
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-10-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 11nH 2% 250MHz 41Q-Factor Ceramic 1.4A 58mOhm DCR 0603 Punched Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 2% 100MHz 38Q-Factor 800mA 58mOhm DCR 0603 Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0402HP-11NXGLW fornite dai suoi distributori.
Fixed Inductors 0402HP Ceramic Chip 11 nH 2 % 1.4 A
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS