Cardinal Components CPPC7LZ-A7BR-83.333TS
Xtal Osc Xo 83.3330MHZ Cmos SMD
Prezzo e stock
Parti correlate
Oscillator MEMS 86MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 80MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
7.0x5.0 Timing XO 75 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
5.0x3.2 Timing XO 80 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
MEMS Oscillator, 87.0655 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 90 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
Descrizioni
Descrizioni di Cardinal Components CPPC7LZ-A7BR-83.333TS fornite dai suoi distributori.