Cardinal Components CPPC7-A7BP-30.0TS
Xtal Osc Xo 30.0000MHZ Cmos SMD
Prezzo e stock
Parti correlate
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 30MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CTS ComponentsCB3LV-3C-30M0000
CB3LV Series 30 MHz 3.3 V -20 to +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator MEMS 30MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, High Perf, Single CMOS Output, -55C-125C, 50ppm
CTS ComponentsCB3-3C-30M0000
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Cardinal Components CPPC7-A7BP-30.0TS fornite dai suoi distributori.