Cardinal Components CPPC7-A3B6-1.8432TS
Xtal Osc Xo 1.8432MHZ Cmos SMD
Prezzo e stock
Parti correlate
Oscillator XO 1.8432MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
SG-615P Series 1.8432 MHz 5 V ±100 ppm -20° to 70°C Surface Mount Oscillator
ECS InternationalECS-3953M-018-AU-TR
Oscillator XO 1.8432MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-100AX-018
TH Crystal Oscillator 1.8432MHz 4-Pin DIP
ECS InternationalECS-3951M-018-AU-TR
Oscillator XO 1.8432MHz ±100ppm 30pF HCMOS 60% 5V 4-Pin Mini-SMD T/R
CTS ComponentsMXO45HS-2C-1M8432
MXO45HS Series 1.8432 MHz 13.2x13.2mm 5V ±100 ppm Metal Clock Oscillator - DIP-8
Descrizioni
Descrizioni di Cardinal Components CPPC7-A3B6-1.8432TS fornite dai suoi distributori.
XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD