Caddock MP820-20.0-1%
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 20ohm, 300V, 1% +/-Tol, -20, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Caddock MP820-20.0-1%.
Newark
Datasheet2 pagine6 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.94%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 25W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Thick Film Res.-Through Hole 25Watt 200Ohm 5% |Ohmite TA025PW200RJ
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 200Ohm 35W
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 200Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Caddock MP820-20.0-1% fornite dai suoi distributori.
RESISTOR, POWER FILM, TO-220 STYLE, 20 OHM , 1%, 20W
20¦¸ ¡À1% 20W -20ppm/¡æ~50ppm/¡æ TO-220-2 10.16mm*4.45mm*14.99mm
RESISTOR, CURRENT SENSE, 20 OHM, 20W, 1%
RESISTOR, CURRENT SENSE, 20 OHM, 20W, 1%; RESISTOR, CURRENT SENSE, 20 OHM, 20W, 1%; Resistance:20ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:20W; Voltage Rating:300V; Temperature Coefficient:+ 50, -20ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:TO-220
Current Sense Resistor, 20 Ohm, 20W, 1%; Resistance:20Ohm; Product Range:Kool-Pak Mp800 Series; Power Rating:20W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:300V; Resistor Technology:Thick Film Rohs Compliant: Yes |Caddock MP820-20.0-1%