Bourns SRF1260A-821M
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH/3280uH 20% 100KHz Ferrite 600mA/301mA 1.46Ohm/5.363Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SRF1260A-821M.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Master Electronics
Newark
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz 6Q-Factor Ferrite 0.85A 1.32Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz 6Q-Factor Ferrite 850mA 1.32Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz Ferrite 0.22A 3.5Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Wirewound 8uH/32uH 20% Iron 1.9A/0.95A T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns SRF1260A-821M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
IND SHIELDED WIREWOUND 820UH 20% FERRITE
INDUCTOR, DUAL, 820UH, 0.77A, PWR, PARA.; Product Range: SRF1260A Series; Inductance, Parallel: 820µH; RMS Current - Parallel: 600mA; Saturation Current - Parallel: 770mA; Coupled Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 6mm; DC Resi