Bourns SMLJ11CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 11V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SMLJ11CA.
TME
Datasheet6 pagine3 anni fa
element14 APAC
Newark
JRH Electronics
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.27%
Parti alternative
Questo componente
Authorized Distributors
6
Breakdown Voltage
12.85 V
12.85 V
12.85 V
Clamping Voltage
18.2 V
18.2 V
18.2 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
164.8 A
164.8 A
164.8 A
Parti correlate
LittelfuseSMDJ11CA
SMDJ Series 12.2 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ10CA
SMDJ Series 3 kW 10 V 17 Vcl SMT Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
SMLJ Series 100 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ10CA-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 10V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ10CA
176.4A 3kW 17V 11.1V Bidirectional 10V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Bourns SMLJ11CA fornite dai suoi distributori.
164.8A 3kW 18.2V 12.2V 11V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diode TVS Single Bi-Dir 11V 3KW 2-Pin DO-214AB
DIODE, TVS, 11V, 3000W, BI, 5%, SMC
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
DIODE, TVS, 11V, 3000W, BI, 5%, SMC; Product Range: TRANSZORB SMCJ Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 11V; Clamping Voltage Vc Max: 18.2V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Voltage Min: 12.2V; Breakdown Voltage Max: 13.5V; Peak Pulse Power Dissipation: 3kW; Automotive Qualification Standard: AEC-Q101; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Breakdown Voltage Range: 12.2V to 13.5V; Peak Pulse Current Ippm: 100A; Power Dissipation Pd: 3kW