Bourns RLB0812-333KL
Inductor Power Wirewound 33000uH 10% 79.6KHz 60Q-Factor Ferrite 0.02A 140Ohm DCR RDL Bag
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns RLB0812-333KL.
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+29.48%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Inductor Power Wirewound 33000uH 10% 79.6KHz 45Q-Factor Ferrite 0.074A 90Ohm DCR RDL Bag
Descrizioni
Descrizioni di Bourns RLB0812-333KL fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 33000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 33MH 20MA 140 OHM TH
79.6KHz 160KHz 20mA 60@79.6kHz 33mH 140¦¸ ¡À10% , 6.7mm*11mm
20mA 33mH ±10% Plugin,D=6.7mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.264Dia 6.70mm 33mH
Inductor, 33Mh, 0.02A, 10%, Radial; Product Range:Rlb Series; Inductance:33Mh; Rms Current (Irms):20Ma; Saturation Current (Isat):-; Dc Resistance Max:140Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018) Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0812-333KL