Bourns RL824-391K-RC
Ind RF Choke 390uH 10% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 520mA RDL Bag
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns RL824-391K-RC.
Parti correlate
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz Ferrite 0.6A 1.5Ohm DCR Automotive T/R
Ind High Current Choke Bobbin Core 390uH 10% 1KHz Ferrite 400mA AXL
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.48A 1.3Ohm DCR T/R
Inductor 390uH Wirewound Unshielded 370mA 690mOhm Radial Vertical Cylinder