Bourns PM2110-3R9M-RC
Ind High Current Wirewound 3.9uH 20% 1KHz Iron 15.1A Box
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns PM2110-3R9M-RC.
IHS
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
Parti correlate
Ind High Current Wirewound 3.9uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2300HT-3R9V-RC
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1.98A 0.076Ohm DCR T/R
Inductor Power Drum Core 3.9uH 20% 1KHz Ferrite 9A 0.006Ohm DCR RDL
API Delevan4922R-08L
General Purpose Inductor, 3.9uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan2256-08L
General Purpose Inductor, 3.9uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
Descrizioni
Descrizioni di Bourns PM2110-3R9M-RC fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 3.9uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
FIXED IND 3.9UH 15.1A 4 MOHM SMD
PM2110 Nonstandard 1.201Lx1.000W 30.50mmx25.40mm 3.9muH
15.1A 3.9uH ±20% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS
Power Inductor, 3.9Uh, 15.1A, 20%; Product Range:Pm2110 Series; Inductance:3.9Μh; Rms Current (Irms):15.1A; Dc Resistance Max:4Mohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:14.48Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2110-3R9M-RC