Bourns PM1812-R12K-RC
Ind Chip Molded Bobbin Core 120nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 770mA 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns PM1812-R12K-RC.
IHS
Datasheet4 pagine7 anni fa
Master Electronics
_legacy Avnet
Newark
X-ON
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805