Bourns 4814P-T01-222
Resistors Network-Thick Film Smd Med Body Rohs Compliant: No |Bourns, Inc. 4814P-T01-222
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4814P-T01-222.
IHS
Datasheet4 pagine6 anni fa
Electro Sonic
Arrow Electronics
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
42,499
Authorized Distributors
5
Resistance
2.2 kΩ
2.2 kΩ
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOIC
SOIC
Number of Resistors
7
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.10
Introduction Date1998-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4814P-T01-222 fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.12W, 2200ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC
RES NET ISOLAT 2.2K OHM 14-SMD