Bourns 4814P-T01-102
7 ±2% 1kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4814P-T01-102.
Electro Sonic
Newark
Stock
27,906
Authorized Distributors
6
Resistance
1 kΩ
1 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.10
Introduction Date1998-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2013-03-31
LTD Date2013-06-30
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4814P-T01-102 fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.12W, 1000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
RES NET ISOLAT 1.0K OHM 14-SMD
RNET-THK FILM SMD MED BODY | Bourns 4814P-T01-102
Resistor, Iso Res N/W, 7, 1Kohm, 2%, Smd; Resistance:1Kohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:7Resistors; Resistor Case/Package:Dip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:50V; Power Rating Per Resistor:160Mw Rohs Compliant: No |Bourns, Inc. 4814P-T01-102