Bourns 4608X-102-332LF
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4608X-102-332LF.
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
Jameco
Trend di 3 mesi:
-16.09%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Stock
41,097
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Power Per Element
300 mW
300 mW
300 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Parti correlate
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 3.3kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600M 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 3.3kOhm ±100ppm/C ±2%
CTS Components77063332P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 3300ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77061332P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4608X-102-332LF fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 3.3kOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
RESISTOR NETWORK, 3K3; Resistance: 3.3kohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 8Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rating per Element: 3
Resistance:3.3Kohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:300Mw; Temperature Coefficient:± 100Ppm/°C Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4608X-102-332LF.