Bourns 4608X-101-330LF
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4608X-101-330LF.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.22%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 33Ohm ±250ppm/C ±1Ohm
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.25W ±250ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.898Lx0.098W 22.81mmx2.49mm 1.13W 33Ohm ±250ppm/C
Resistor Thick Film Net 33 Ohm 1 Ohm 1 Watt Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4608X-101-330LF fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1W, 33ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
7 33Ω 200mW ±250ppm/℃ SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
8-SIP 8-SIP 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 33Ohm ±250ppm/C
RESISTOR, 33 OHMS, 1 W, 2 %, 100 V (MAX.)
33¦¸ ¡À250ppm/¡æ 200mW SIP-8 20.27mm*2.49mm*5.08mm
Resistor, Bus Res N/W, 7, 33 Ohm, 0.02, Sip; Resistance:33Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:7Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 1%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4608X-101-330LF