Bourns 4607X-101-560LF
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.88W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole...
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4607X-101-560LF.
IHS
Datasheet3 pagine5 anni fa
Electro Sonic
Newark
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-101-560LF
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
CTS Components77063510P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 51ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4607X-101-560LF fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.88W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 7010
RES THICK FILM NTWK 56 OHM 2% 7-PIN SIP
Resistor Networks & Arrays 7pins 56ohms Bussed
RESISTOR, 56 OHMS, 0.88 W, 2 %, 100 V (MAX.)
Thk Flm Resistor Netwk6 Element56 Ohm0.02Sip; Resistance:56Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:6Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4607X-101-560LF