Bourns 4310R-102-220LF
10-SIP Array/network Resistor 4300R 0.984LX0.085W 24.99MMX2.16MM 1.25W 22 Ohm ±250PPM/C
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4310R-102-220LF.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Newark
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.01%
Parti alternative
Questo componente
Stock
31,889
Resistance
22 Ω
22 Ω
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
300 mW
1.25 W
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 22 Ohm 4.55% 1.25W ¦250ppm/¦C ISOL 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistor Thick Film Net 22 Ohm 1 Ohm 1 Watt Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole
CTS Components77083220P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 22ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4310R-102-220LF fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22ohm, 100V, 250ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808
5 22Ω 300mW ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RESISTOR, BUS RES N/W, 9, 22 OHM, 0.02,
22¦¸ ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 300mW SIP-10 24.99mm*2.16mm*4.95mm
RES NET ISOLATED 22 OHM 10-SIP
RNET - THK FILM MOLD SIP | Bourns 4310R-102-220LF
RESISTOR, BUS RES N/W, 9, 22OHM, 2%, SIP; RESISTOR, BUS RES N/W, 9, 22OHM, 2%, SIP; Resistance:22ohm; Resistance Tolerance:± 2%; Power Rating:1.25W; Voltage Rating:100V; Temperature Coefficient:± 250ppm/°C; No. of Elements:5; Resistor Case Style:SIP; Series:4300R