Bel Fuse 0697H3150-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0697H3150-01.
IHS
Datasheet4 pagine10 anni fa
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+14.08%
Stock
40,661
Current Rating
3.15 A
3.15 A
3.15 A
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
72 V
72 V
72 V
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Bel FuseRSTA 4-BULK
RSTA 4-BULK (0697A4000-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 4A
Bel Fuse0697W4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H4000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 4A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0697H3150-01 fornite dai suoi distributori.
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 350 VAC, 72 VDC, 0697H, Slow Blow, Radial Leaded
2-Pin Radial Fuse Rectangular Slow Blow UL Bulk Pack 3.15A
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
72V 350V 58A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 3.15A 8.35mm*4mm*7.8mm
Plastic Body, Radial Lead, 3.15A, 350V AC, 100V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MNT 3.15A 350VAC 72VDC
Fuses with Leads - Through Hole 3.15A 350V