Bel Fuse 0697A2500-01
RSTA 2.5-BULK (0697A2500-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 2A
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0697A2500-01.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Bel Fuse SCT
element14 APAC
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.13%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Current Rating
2.5 A
2.5 A
2.5 A
Voltage Rating (AC)
250 V
250 V
250 V
Voltage Rating (DC)
63 V
63 V
63 V
Mount
Through Hole
Through Hole
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-02-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2024-08-31
LTD Date2024-12-31
Parti correlate
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 300 V, SS-5H Series, Time Delay, Radial Leaded
Littelfuse36913150000
Micro fuse 8.5 x 8 mm, 3.15 A, T, 300 V (AC), 50 A breaking capacity, 36913150000
Littelfuse36913150440
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 300V Radial 8.5 X 4 X 8mm Bulk VDE