Bel Fuse 0679L0250-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.25A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0679L0250-01.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Master Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-42.73%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
Bel Fuse0679-0250-01
Bel FuseSSQ 250/5K
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.25A, 125VAC, 86VDC, 50A (IR), Surface Mount
LittelfuseR451.250L
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.25A, 125VAC, 125VDC, Surface Mount
Bel Fuse0685F0250-01
Electric Fuse, Fast Blow, 0.25A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
Schurter3413.0010.22
Fuse Chip Very Fast Acting 0.25A 63V SMD Solder Pad 1206 Epoxy Glass T/R cULus
Schurter3413.0009.22
Fuse Chip Very Fast Acting 0.2A 63V SMD Solder Pad 1206 Epoxy Glass T/R cULus
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0679L0250-01 fornite dai suoi distributori.
Fuse Chip Fast Acting 0.25A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive
SMD Fuse, Fast Acting, 250 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
Fuse, Smd, 0.25A, Fast Acting, 2410; Fuse Current:250Ma; Product Range:0679L Series; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating V Dc:125V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:2410; Breaking Capacity Current Ac:50A; Breakingrohs Compliant: Yes |Bel Fuse Circuit Protection 0679L0250-01