Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF
Micropower Precision Triple Supply Monitors in 8-Lead MSOP and 5-Lead SOT-23 Packages
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF.
Analog Devices
Official datasheet0 pagine0 anni fa
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
Linear Technology
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+1.43%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
92,101
Authorized Distributors
6
Case/Package
SO
Number of Pins
8
Number of Voltages Monitored
3
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
140 ms
140 ms
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
7 V
7 V
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Analog Devices / Linear TechnologyLTC1727ES8-2.5
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain Automotive 8-Pin SOIC N Tube
Descrizioni
Descrizioni di Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF fornite dai suoi distributori.
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain 8-Pin SOIC N Tube
MS-System Monitor/Supervisor, uP Precision Triple Supply Monitor
Volt Supervisor Monitor 2.5V/3.3V 8-Pin SOIC N
Power Supply Support Circuit, Adjustable, 3 Channel, CMOS, PDSO8
uP Prec 3x S Mon s in 8-Lead M
IC TRPL SPLY MONITOR 2.5V 8-SOIC