Amphenol Sine Systems MP20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Sine Systems MP20W23F.
IHS
Datasheet208 pagine4 anni fa
Electro Sonic
Newark
Amar Radio Corporation
LKR
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.76%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
80,702
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Number of Positions
Mount
Cable
Termination
Crimp
Crimp
Fastening Type
Orientation
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
150 V
Current Rating
7.5 A
Supply Chain
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 20 AWG, 24 AWG