Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 30 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF
Schede tecniche e documenti
Farnell
Datasheet8 pagine18 anni fa
Datasheet8 pagine12 anni fa
Datasheet8 pagine18 anni fa
Master Electronics
_legacy Avnet
element14
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-64.84%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-05-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 30 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE9LF
FFC/FPC Connector Socket 30 Position 0.5 mm Solder Straight Surface Mount Emboss T/R
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STE1LF fornite dai suoi distributori.
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
SFW30S-2STE1LF-SFWS | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW30S2STE1LF
Connector, Ffc/fpc, 30Pos, 1 Row, 1Mm
Ffc & Fpc Connectors 30P Top Smt Zif W/O Mounting Plate
Amphenol Communications Solutions 1mm30p FPC
1.00 MM FFC/FPC CONNECTOR 30CK
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
SFW30S-2STE1LF-SFW30S LEAD FREE
RS APAC
FFC/FPC CONNECTOR, 30 POSITION, 1ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:SFW-S Series; Contact Termination Type:Surface Mount; Contact Position:Top; No. of Rows:1 Row; No. of Rows:1Rows