Abracon AWCR-16.00MD
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 15pF 3-Pin Thru-Hole Ammo
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AWCR-16.00MD.
IHS
Datasheet3 pagine15 anni fa
Sager Electronics
TME
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2013-05-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-09-15
LTD Date2021-04-22
Parti correlate
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 22pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 15pF 3-Pin Thru-Hole
HWZT 16 MHz Industrial Grade Without Built-in Capacitor Leaded Ceramic Resonator
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 10pF FUND Automotive 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator, 16MHz Nom
PanasonicEFJN1605J5B
Ceramic Resonator, SMD, JC Type
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AWCR-16.00MD fornite dai suoi distributori.
6 MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 30 pF 0.3% 30 Ohms -25C 85C TH
Resonator, Ceramic, 0.3 %, Through Hole, 3 Pins, 30 Ohms, 0.5 %, AWCR-MD
Ceramic Resonator 16MHz 30pF 3-Pin Radial Ammo Pack
CERAMIC RESONATOR, 16MHZ, THROUGH HOLE; Frequency: 16MHz; Oscillator Mounting: Through Hole; No. of Pins: 3 Pin; Resonant Impedance: 40ohm; Frequency Tolerance: ± 0.5%; Product Range: AWCR Series; Operating Temperature Min: -40°C; ESR: 40ohm
Ceramic Resonator, 16Mhz, Through Hole; Frecuencia:16Mhz; Tolerancia De Frecuencia:± 0.5%; Impedancia De Resonancia:40Ohm; Oscilador, Montaje:Through Hole; Núm. De Contactos:3; Temperatura De Trabajo Mín.:-40°C; Capacidad De Carga:30 |Abracon AWCR-16.00MD