Abracon ASVMB-150.000MHZ-XY-T
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 150MHz Nom
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASVMB-150.000MHZ-XY-T.
Stock
1
Authorized Distributors
2
Frequency
150 MHz
150 MHz
150 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Load Capacitance
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Oscillator MEMS 150MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 150MHz Nom, CMOS
MicrochipDSC8001CL5
Oscillator MEMS 1MHz to 150MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube
MicrochipDSC8001BL5
Oscillator, Programmable, 1 MHz to 150 MHz, 10 ppm, 3.3 V, CMOS, SMD, 5mm x 3.2mm
MicrochipDSC8001AI5
Unprog MEMS Oscillator, -40C-85C, 10ppm
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASVMB-150.000MHZ-XY-T fornite dai suoi distributori.
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
Mems Oscillator, 150Mhz, Smd; Product Range:Asvmb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:150Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Supply Voltage Max:3.3V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASVMB-150.000MHZ-XY-T