Abracon ASVMB-100.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 100MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASVMB-100.000MHZ-XY-T.
IHS
Datasheet4 pagine15 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+54.08%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
17,937
Authorized Distributors
6
Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
8.7 mA
8.7 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Oscillator MEMS 100MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
3.3 V 100 MHz Surface Mount Low-Power Precision CMOS Oscillator - VDFN-4
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASVMB-100.000MHZ-XY-T fornite dai suoi distributori.
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 10 ppm, 3.3 V, ASVMB
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 100.0000 MHZ LVCMOS
LVCMOS 3.3V 16mA 15pF ¡À10ppm 100MHz QFN 7mm*5mm*900¦Ìm
CMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Mems Oscillator, 100Mhz, Smd; Product Range:Asvmb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:100Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Supply Voltage Max:3.3V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASVMB-100.000MHZ-XY-T