Abracon ASV-24.000MHZ-EJ-T
Oscillator XO 24MHz ±20ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASV-24.000MHZ-EJ-T.
element14 APAC
Datasheet5 pagine18 anni fa
element14
JRH Electronics
Sager Electronics
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.75%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Oscillator XO 25MHz ±20ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 24.576 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±20 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 24MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
24MHz MEMS (Silicon) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, N
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASV-24.000MHZ-EJ-T fornite dai suoi distributori.
ASV Series 7 x 5.08 mm 24 MHz 3.3 V ±20 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
OSCILLATOR, 24MHZ, 7 X 5MM, HCMOS; Frequency Nom: 24MHz; Frequency Stability + / -: 20ppm; Oscillator Case: SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: ASV Series; Operating Temperature Min: -20°