Abracon ASFLMB-150.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 150MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASFLMB-150.000MHZ-XY-T.
Trend di 3 mesi:
-0.90%
Stock
24,294
Frequency
150 MHz
150 MHz
150 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
1.8 V
1.8 V
1.8 V
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 150MHz Nom, CMOS
MicrochipDSC8001CL5
Oscillator MEMS 1MHz to 150MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube
MicrochipDSC8001BL5
Oscillator, Programmable, 1 MHz to 150 MHz, 10 ppm, 3.3 V, CMOS, SMD, 5mm x 3.2mm
MicrochipDSC8001AI5
Unprog MEMS Oscillator, -40C-85C, 10ppm
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASFLMB-150.000MHZ-XY-T fornite dai suoi distributori.
ASFLMB Series 150 MHz 5 x 3.2 mm 1.8 to 3.3 V ±10 ppm Silicon Clock Oscillator