Abracon ASEMB-30.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 30MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASEMB-30.000MHZ-XY-T.
IHS
Datasheet5 pagine15 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.52%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
57,024
Authorized Distributors
6
Frequency
30 MHz
Frequency Stability
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Mount
Surface Mount
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASEMB-30.000MHZ-XY-T fornite dai suoi distributori.
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 30MHz Nom, CMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
CMOS 16mA 15pF ¡À10ppm 30MHz QFN 3.2mm*2.5mm*900¦Ìm
Standard Clock Oscillators 30.0 MHZ
Mems Oscillator, 30Mhz, Smd; Product Range:Pure Silicon Asemb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:30Mhz; Frequency Tolerance:± 10Ppm; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-30.000MHZ-XY-T