Abracon ASEMB-20.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 20MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASEMB-20.000MHZ-XY-T.
IHS
Datasheet5 pagine15 anni fa
JRH Electronics
Newark
Sager Electronics
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.88%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Oscillator MEMS 20MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASEMB-20.000MHZ-XY-T fornite dai suoi distributori.
MEMS Oscillator, 20 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 10 ppm, 3.3 V, ASEMB
20 MHz XO CMOS Oscillator 1.8V 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Mems Oscillator, 20Mhz, Smd; Frequency Nom:20Mhz; Frequency Stability +/-:10Ppm; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Asemb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Frequency:20Mhz Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-20.000MHZ-XY-T