Abracon ASDMB-12.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 12MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ASDMB-12.000MHZ-XY-T.
IHS
Datasheet5 pagine15 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
+5.52%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Stock
46,147
Frequency
12 MHz
12 MHz
12 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
16 mA
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Oscillator MEMS 12MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASFLMB
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ASDMB-12.000MHZ-XY-T fornite dai suoi distributori.
MEMS RoHS Compliant Standby (Power Down) Active Oscillator 15pF 105C 16mA 0.035 0.90mm
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 12 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V