Abracon AIUR-08-121K
Inductor Power Unshielded Drum Core 120uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR Pin Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIUR-08-121K.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Abracon SCT
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-49.60%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 1.95A 0.2Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Wirewound 120uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.25A 0.32Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.8A 0.21Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 120uH 10% 100KHz Ferrite 1.1A 0.42Ohm DCR RDL
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIUR-08-121K fornite dai suoi distributori.
Ind 120.00 Uh 1.500 A 200.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-08-121K
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 120UH 1.5A 200 MOHM TH
Ind Power 120uH 10% 100KHz Ferrite 1.5A RDL