Abracon AISM-1210-2R7K-T
Inductor RF Molded Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 0.29A 1.1Ohm DCR 1210 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AISM-1210-2R7K-T.
Electro Sonic
Datasheet3 pagine18 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor General Purpose Chip Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.29A 1.1Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Shielded Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.29A 1.1Ohm DCR 1210 T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 145mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 2.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
TAIYO YUDENLK16082R7K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 2.7uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.03A 1.15Ohm DCR 0603 T/R
Ind Shielded Multi-Layer 2.7uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 30mA 0603
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AISM-1210-2R7K-T fornite dai suoi distributori.
Ind 2.70 Uh 0.290 A 1100.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISM-1210-2R7K-T
General Purpose Inductor, 2.7uH, 10%, 1 Element, SMD, 1210
RF Inductors - SMD FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM