Abracon ABMM2-25.000MHZ-D1-T
Crystal, 25Mhz, 18Pf, Smd, 6Mm X 3.6Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABMM2-25.000MHZ-D1-T
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABMM2-25.000MHZ-D1-T.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
Electro Sonic
JRH Electronics
Trend di 3 mesi:
+12.85%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.1mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B
CTS Components405I22D25M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
CTS Components445W22D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
25MHz 18pF ±20ppm HC-49S-2P Crystals ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABMM2-25.000MHZ-D1-T fornite dai suoi distributori.
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 6mm x 3.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM2
ABMM2 Series 25 MHz ±20 ppm 18 pF -40 to +85 °C SMT Ceramic Quartz Crystal
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
CRYSTAL, 25MHZ, 18PF, 6MM X 3.6MM; Frequency Nom: 25MHz; Crystal Case: SMD, 6mm x 3.6mm; Frequency Stability + / -: 20ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABMM2 Series; Operating Temper