Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T
Crystal, Microprocessor, 7.3728 MHz, SMD, 7mm x 5mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Trend di 3 mesi:
-2.15%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Seam Seal Crystal Ceramic, 8.000Mhz, 18Pf, 20Ppm, 5 X 7 X 1.3 Rohs Compliant: Yes
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-80-18-5PX-JEM-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-80-18-30B-JEM-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-080-18-23A-JGN-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 7.3728MHz Nom
Crystal, 7.3728Mhz, 18Pf, Smd; Frequency Nom:7.3728Mhz; Crystal Case:-; Frequency Stability +/-:50Ppm; Load Capacitance:18Pf; Frequency Tolerance +/-:20Ppm; Product Range:Abmm Series; Operating Temperature Min:-20°C; Esr:70Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T