Abracon ABM3B-12.000MHZ-B2-T
Seam Seal Crystal Ceramic, 12.000Mhz, 18Pf, 20Ppm-20+70C, 5 X 3.2 X 1 Rohs Compliant: Yes
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM3B-12.000MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet3 pagine12 anni fa
Upverter
JRH Electronics
Newark
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.59%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2010-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D12M00000
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM3B-12.000MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal, Surface Mount, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B Series
Passive Crystal Oscillators 12MHz ±20ppm 18pF 70Ω SMD5032_4P SMT -20℃~+70℃
CRYSTAL, 12MHZ, 18PF CL, 5X3.2MM, SMT; Frequency Nom: 12MHz; Crystal Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABM3B Series; Operating Temperature Min: -20°C; Operating Temperature Max: 70°C; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Crystal Mounting Type: SMD; Frequency: 12MHz; Frequency Stability: ± 50ppm; Frequency Tolerance: ± 20ppm; No. of Pins: 4Pins