Abracon ABLSG-25.000MHZ-D2YF-T
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 3-Pin HC-49/US SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLSG-25.000MHZ-D2YF-T.
element14 APAC
Trend di 3 mesi:
-4.51%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2014-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
CTS Components445I23D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
CTS Components445C23D25M00000
ECS InternationalECS-250-18-23A-JGN-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 3-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLSG-25.000MHZ-D2YF-T fornite dai suoi distributori.
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 4.2mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLSG
CRYSTAL, 3RD LEAD CASE-GROUNDED SMD, 11.4X 4.7X 4.2MM, 25.000MHZ, -40C/85C
CRYSTAL, 25MHZ, 18PF, 11.4MM X 4.7MM
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
18pF ¡À20ppm ¡À30ppm 25MHz 40¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.4mm*4.7mm*4.2mm
Crystals 25MHz 18pF 30ppm -40C +85C
CRYSTAL, 25MHZ, 18PF, 11.4MM X 4.7MM; Frequency Nom:25MHz; Crystal Case:SMD, 11.4mm x 4.7mm; Frequency Stability + / -:30ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Tolerance + / -:20ppm; Product Range:ABLSG Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019)