Abracon ABLS-25.000MHZ-B4-F-T
Crystal, Hc49/u Smd, 25.000Mhz, 18Pf, 30Ppm@25C, 50Ppm-20+70C Rohs Compliant: Yes
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS-25.000MHZ-B4-F-T.
Datasheet2 pagine18 anni fa
Future Electronics
Newark
JRH Electronics
Trend di 3 mesi:
-29.32%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
CTS ComponentsATS250BSM-1E
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-5PX-F-TR
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS250BSM-1
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom, HC-49/US-SM, 2 PIN
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, HC49/U SMD, 24.576MHZ, 18pF, 30ppm@25C, 50ppm-20+70C
CTS ComponentsATS25ASM-1
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS-25.000MHZ-B4-F-T fornite dai suoi distributori.
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
ABLS Series 25 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Low Profile Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 13MHz Min, 30MHz Max
CRYSTAL, 25MHZ, 18PF, 11.5MM X 4.7MM; Frequency Nom: 25MHz; Crystal Case: SMD, 11.5mm x 4.7mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: ABLS Series; Operating T