Abracon ABLS-24.576MHZ-B4-F-T
Crystal, HC49/U SMD, 24.576MHZ, 18pF, 30ppm@25C, 50ppm-20+70C
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS-24.576MHZ-B4-F-T.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Sager Electronics
_legacy Avnet
Electro Sonic
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+242%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Crystal, Hc49/u Smd, 25.000Mhz, 18Pf, 30Ppm@25C, 50Ppm-20+70C Rohs Compliant: Yes
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CTS ComponentsATS245ASM-1
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
ECS InternationalECS-245.7-20-5PX-TR
CSM-7X Series 24.576 MHz 20 pF ±30 ppm -10 to +70°C SMT Quartz Crystal
CTS ComponentsATS245A
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-245.7-20-3X-EN-TR
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS-24.576MHZ-B4-F-T fornite dai suoi distributori.
ABLS Series 24.576 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Low Profile Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24.576MHz Nom
CRYSTAL, 24.576MHZ, 18PF, 11.5MM X 4.7MM; Frequency Nom:24.576MHz; Crystal Case:SMD, 11.5mm x 4.7mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Tolerance + / -:30ppm; Product Range:ABLS Series