3M 5602-44-0142A-200
Cable Assembly 0.2m 30AWG 7 to 7 POS SATA to SATA F-F
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per 3M 5602-44-0142A-200.
IHS
Datasheet9 pagine10 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.11%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Sata 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight w/o Latch
Cable Assembly Twin-ax 0.5m 28AWG 36 POS iPass to 36 POS iPass M-M Crimp-Crimp Bag
XE004228930 5602-11-0000-500 =SATA 7P,SIGNAL CABLE, R/A TO R/A, .5 METER
Cable Assembly Data 0.5m 26AWG 7 POS SATA to 7 POS SATA PL-PL
Descrizioni
Descrizioni di 3M 5602-44-0142A-200 fornite dai suoi distributori.
TWIN AXIAL CABLE ASSEMBLIES, SATA APPLICATIONS
7100004040 80001390444 Assy/TwinAx/Int/SATA/30AWG/200
80001390444 5602-44-0142A-200 = ASSY
SATA 3.0 ST-ST LATCH 30AWG 0.20M
CABLE ASSY, 7P SATA RCPT-RCPT, 200MM; Connector Type A:SATA 7 Position Receptacle; Connector Type B:SATA 7 Position Receptacle; Cable Length - Imperial:7.9"; Cable Length - Metric:200mm; Jacket Color:-; Product Range:- RoHS Compliant: Yes