3M 5602-22-0142A-500
Sata 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight w/o Latch
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per 3M 5602-22-0142A-500.
IHS
Datasheet9 pagine10 anni fa
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.70%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Cable Assembly 0.3m 7 to 7 POS SATA to SATA F-F
SATA 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight with Latch
Cable Assembly Twinax Ribbon 0.5m 30AWG 7POS SATA Connector to 7POS SATA Connector
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8 ", 203 mm, 2 mm"
Descrizioni
Descrizioni di 3M 5602-22-0142A-500 fornite dai suoi distributori.
Serial Cable Assembly 500mm 7; Ways Female to Female; SATA to SATA