Yangjie Electronic Technology YJD15N10A
N-Channel Enhancement Mode Field Effect Transistor
NRND
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.24%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-03-13
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yangjie Electronic Technology YJD15N10A fournies par ses distributeurs.
34W 20V 20V 16NC 1N 100V 95m¦¸@ 10V 15A 800pF@50V TO-252
TO-252 N 100V 15A Transistors F