Yageo Group XP10N3R8IT
Mosfet, N-ch, 100V, 67.7A, TO-220;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group XP10N3R8IT.
Tendance sur 3 mois:
-0.19%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2024-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group XP10N3R8IT fournies par ses distributeurs.
Power Field-Effect Transistor, 67.7A I(D), 100V, 0.00388ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
FET N-CH 100V 67.7A TO220CFM
N-CH SINGLE 100V TO220CFM-T
MOSFET, N-CH, 100V, 67.7A, TO-220CFM; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:100V; Continuous Drain Current Id:67.7A; Transistor Mounting:Through Hole; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:4V RoHS Compliant: Yes