Yageo Group XP10N3R5XT
Power Field-Effect Transistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group XP10N3R5XT.
Farnell
Datasheet8 pagesIl y a 0 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.90%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2024-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group XP10N3R5XT fournies par ses distributeurs.
Power Field-Effect Transistor
MOSFET, N-CH, 100V, 142A, PMPAK;
FET N-CH 100V 28.5A 100A PMPAK
MOSFET, N-CH, 100V, 142A, PMPAK; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:100V; Continuous Drain Current Id:142A; Transistor Mounting:Surface Mount; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:4V RoHS Compliant: Yes