Yageo Group W4120ER5000
GSM/GPS glass mount antenna with MMCX/MCX 5 meters of cable
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group W4120ER5000.
Sager Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Component Distributors Inc.
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2011-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityANT-DB1-HDP-TNC
Multi-Band HDP Series Horizontal Stick-On 1/2 Wave Dipoles Antenna, TNC Connector
Yageo GroupW3538B0150
Antenna Penta-Band 1.5dB/4.5dB/3.9dB Gain 960MHz/1990MHz/2170MHz
Atom FXP75 2.4GHz Flex Super Micro PCB Antenna, 45mm Ø0.81, I-PEX MHF®IU.FL
Maximus FXUB66 5G/4G Wideband 600-6000MHz Flexible Antenna, 150mm Ø1.37, I-PEX MHF® U.FL
PC29 3G/2G Cellular FR4 PCB Antenna, I-PEX MHF®IU.FL, 100mm Ø1.13
Yageo GroupW4000D197
External Antenna, Puck, Single Band, 1.57542GHz, Adhesive Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group W4120ER5000 fournies par ses distributeurs.
Antennas Antenna, Blade, 2leads, 3G & Active GPS, 806-960MHz/1710-2170MHz, 1575.42MHz, RHCP, LNA gain 26dB, 5m RG174, MCX/MMCX connector, IP67, adhesive mount, navigation, fleet management
Antenna Type:gps; Frequency Min:1574.4Mhz; Frequency Max:1576.4Mhz; Antenna Mounting:adhesive; Gain:0Db; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm; Antenna Polarization:linear, Right Hand Circular; Product Range:- Rohs Compliant: Yes